Δευτέρα, 28 Απριλίου 2014

ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ «ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΛΙΤΩΝ» ΑΚΤΙΟΥ-ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΜΕ ΥΠΟΨΗΦΙΟ ΔΗΜΑΡΧΟ ΤΟΝ ΓΕΩΡΓΙΟ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ

Υποψήφιος Δήμαρχος

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΘΕΟΔΩΡΟΣ       ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ  ΑΝΑΚΤΟΡΙΟΥ
  Επώνυμο                                  Όνομα                                Πατρώνυμο                       

1. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ                 ΠΑΝΤΕΛΗΣ                                          ΑΓΓΕΛΟΣ
2. ΑΣΠΡΟΓΕΡΑΚΑΣ                 ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                          ΣΠΥΡΙΔΩΝ 
3. ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ (ΓΚΙΚΑΣ) ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                             ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4. ΓΕΡΑΝΑΣΤΑΣΗ–ΜΟΣΧΟΝΑ  ΘΕΟΔΩΡΑ                                           ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
5. ΓΟΥΡΟΥΝΑΣ (ΚΑΣΑΒΟΣ)      ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                            ΧΡΗΣΤΟΣ
6. ΚΑΛΙΑΚΩΣΤΑΣ                        ΣΠΥΡΙΔΩΝ                                           ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
7. ΚΑΛΟΣ                                       ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                                     ΙΩΑΝΝΗΣ
8. ΚΑΡΑΜΠΑΛΗ-ΝΤΙΝΟΥ                              ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΙΤΣΑ)                          ΑΝΤΩΝΙΟΣ
9. ΚΟΥΝΕΛΗΣ                                                     ΙΩΑΝΝΗΣ                                          ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10. ΜΑΓΓΟΥ-ΠΑΠΑΝΕΛΟΠΟΥΛΟΥ               ΘΕΟΔΩΡΑ                                            ΙΩΑΝΝΗΣ 
11. ΜΑΣΟΥΡΑ                                                    ΣΟΦΙΑ                                                  ΑΛΕΞΙΟΣ
12. ΜΕΡΗΣΙΩΤΗΣ                                              ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ                                        ΧΡΗΣΤΟΣ
13. ΜΠΕΣΙΡΗΣ                                                    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                                     ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
14. ΝΙΑΦΑΣ                                                        ΣΠΥΡΙΔΩΝ                                           ΛΑΜΠΡΟΣ
15. ΠΑΝΤΑΖΗ                                                     ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ                                        ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
16. ΠΑΝΤΑΣ                                                        ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                          ΙΩΑΝΝΗΣ
17. ΠΑΠΠΑΣ                                                        ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                                          ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
18. ΠΑΤΣΗΣ                                                         ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ                                        ΙΩΑΝΝΗΣ
19. ΠΕΠΟΝΗΣ                                                     ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                             ΣΠΥΡΙΔΩΝ
20. ΠΙΣΤΙΟΛΑΣ                                                   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                                       ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
21. ΣΑΡΑΚΙΩΤΗΣ                                               ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                          ΧΡΗΣΤΟΣ
22. ΣΩΖΟΣ                                                           ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                                          ΘΩΜΑΣ    
23. ΤΖΕΦΡΙΟΣ                                                     ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                                        ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
24. ΤΡΑΥΛΟΣ (ΣΠΕΚΑΣ)                                  ΣΩΤΗΡΙΟΣ (ΑΚΗΣ)                            ΣΠΥΡΙΔΩΝ
25. ΤΣΟΥΤΣΗ  ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ               (ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ)                                           ΣΠΥΡΙΔΩΝ
26. ΧΟΥΣΟΣ                                                         ΣΩΤΗΡΙΟΣ                                           ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι



ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ  ΜΕΔΕΩΝΟΣ

 1. ΑΒΡΑΜΠΟΣ                                                   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                                          ΛΑΜΠΡΟΣ
2. ΒΕΜΗ-ΚΑΡΕΛΟΥ                                          ΑΘΗΝΑ                                                ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3. ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ                                                  ΙΩΑΝΝΗΣ                                            ΣΠΥΡΙΔΩΝ
4. ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ                                              ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ                                       ΦΙΛΙΠΠΟΣ
5. ΚΟΥΤΙΒΗΣ                                                       ΒΑΙΟΣ                                                   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
6. ΜΩΡΑΙΤΗΣ                                                     ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ                                         ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΣ
7. ΛΙΒΑΣ                                                               ΗΡΑΚΛΗΣ                                            ΝΙΚΟΛΑΟΣ
8. ΛΙΤΣΟΣ                                                             ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                                         ΧΡΗΣΤΟΣ
9. ΠΑΥΛΟΣ                                                          ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                                  ΤΡΥΦΩΝ
10. ΠΡΟΔΡΟΜΙΤΗΣ                                          ΣΩΤΗΡΙΟΣ                                           ΝΙΚΟΛΑΟΣ
11. ΣΤΟΥΠΑΣ                                                      ΘΕΟΔΩΡΟΣ                                        ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ
12. ΤΣΑΜΠΟΔΗΜΟΣ                                       ΑΝΔΡΕΑΣ                                            ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ  

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΠΑΛΑΙΡΟΥ

 1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                      ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                                     ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
2. ΔΙΖΕΛΟΥ–ΒΡΑΚΑΤΣΕΛΗ                            ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ                                        ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3. ΖΕΡΒΟΥΛΗ-ΧΡΥΣΟΥΛΗ                              ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ                                      ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4. ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ                                                ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                               ΑΝΔΡΕΑΣ
5. ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ                                             ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                             ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ
6. ΛΙΤΟΥ-ΣΑΛΛΙΑΡΗ                                        ΒΑΡΒΑΡΑ                                            ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
7. ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΡΑΣ                                         ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                                ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
8. ΝΤΟΒΑ                                                             ΠΕΡΣΕΦΩΝΗ                                      ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                
9. ΠΑΝΤΑΖΗΣ                                                     ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                                       ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
10. ΡΙΖΑΣ                                                             ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ(ΔΗΜΟΣ)                     ΣΠΥΡΙΔΩΝ           
11. ΤΑΝΤΑΡΟΣ                                                   ΧΡΗΣΤΟΣ                                             ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
12. ΤΣΑΙΚΟΣ                                                        ΣΠΥΡΙΔΩΝ                                           ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
13. ΤΣΑΚΑΛΗΣ                                                   ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                          ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
14. ΦΡΑΔΕΛΟΣ                                                  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                                   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ


Υποψήφιοι Σύμβουλοι

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

 1. ΒΕΤΤΑΣ                                                            ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                                         ΑΧΙΛΛΕΑΣ
2. ΚΟΨΑΛΗΣ                                                      ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                                    ΖΩΗΣ
3. ΜΑΡΗΣ                                                            ΦΩΤΙΟΣ                                                ΧΡΗΣΤΟΣ 
4. ΜΑΤΖΑΝΑ-ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΥ                         ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ                                   ΘΕΟΦΑΝΗΣ
5. ΝΤΑΡΔΗ                                                          ΒΑΣΙΛΙΚΗ                                             ΧΡΗΣΤΟΣ
6. ΧΑΣΑΚΗΣ                                                        ΧΡΗΣΤΟΣ                                             ΖΩΗΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΛΑΙΡΟΥ

1. ΑΠΟΣΤΟΛΙΑΣ(ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ)                    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                                     ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2. ΒΑΣΙΛΑΚΗ                                                      ΧΑΡΑ                                                   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3. ΜΙΧΟΥ                                                             ΝΙΚΗ                                                   ΣΠΥΡΙΔΩΝ
4. ΣΙΔΕΡΑΣ                                                         ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ(ΤΖΙΜΑΣ)                    ΘΩΜΑΣ                       
5. ΣΤΑΧΤΙΑΡΗΣ                                ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                                       ΟΘΩΝΑΣ
6. ΤΣΑΝΤΙΩΤΗΣ                                                  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ(ΘΑΝΟΣ)                    ΧΡΗΣΤΟΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ                                           ΙΩΑΝΝΗΣ                                            ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2. ΝΙΑΦΑ-ΘΟΛΙΩΤΗ                                        ΚΡΥΣΤΑΛΩ                                          ΛΑΜΠΡΟΣ
3. ΦΥΤΟΠΟΥΛΟΣ                                              ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                          ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ                                           ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ                                      ΓΕΩΡΓΙΟΣ    
  
Υποψήφιοι Σύμβουλοι

ΤΟΠΙΚΗΣ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΑΕΤΟΥ

1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΕΛΟΣ                                          ΙΩΑΝΝΗΣ                                            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2. ΖΑΦΕΙΡΗΣ                                                       ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                             ΑΝΔΡΕΑΣ
3. ΝΤΕΜΟΣ                                                         ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                             ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
4.ΤΡΥΦΙΑΤΗ                                                        ΧΡΥΣΟΥΛΑ                                          ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Υποψήφιοι  Εκπρόσωποι

ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΧΥΡΩΝ

 1. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ                                             ΘΕΟΔΩΡΟΣ                                         ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2. ΤΡΑΥΛΟΣΤΑΘΗΣ                                          ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                                      ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι

ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΑΤΟΥ
1. ΜΠΑΚΟΧΡΗΣΤΟΣ                                        ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                                       ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ             

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΡΥΜΟΥ

1. ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ                                             ΘΕΟΦΑΝΙΑ                                         ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
2. ΚΑΨΑΛΗΣ                                                       ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                                          ΘΩΜΑΣ
3. ΛΙΟΤΣΟΣ                                                         ΙΩΑΝΝΗΣ                                            ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
4. ΠΑΤΕΛΟΣ                                                        ΘΕΟΦΑΝΗΣ                                        ΑΝΔΡΕΑΣ
Υποψήφιοι Σύμβουλοι

ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΘΥΡΡΕΙΟΥ

1. ΔΟΣΗ–ΤΣΩΛΗ                                               ΒΑΣΙΛΙΚΗ                                             ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ      
2. ΖΑΦΕΙΡΟΥΛΗΣ                                              ΛΕΩΝΙΔΑΣ                                          ΑΧΙΛΛΕΑΣ
3. ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ                                                 ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                             ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4. ΤΣΟΛΑΚΑΣ                                                     ΠΕΡΙΚΛΗΣ                                            ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 Υποψήφιοι σύμβουλοι

ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

 1. ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ                                             ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                                     ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2. ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ                                                    ΘΩΜΑΣ                                                                ΗΛΙΑΣ
4. ΛΥΣΣΑΡΗ                                                         ΜΑΡΙΑ                                                  ΑΓΓΕΛΟΣ
5. ΧΑΝΤΑΚΙΑΣ                                                    ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ                                         ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΟΜΠΩΤΗΣ

 1. ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΗΣ                                           ΣΠΥΡΙΔΩΝ                                           ΗΛΙΑΣ
2. ΛΙΒΑΣ                                                               ΧΡΗΣΤΟΣ                                             ΘΩΜΑΣ
3. ΜΠΑΡΚΑΣ                                                      ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                                       ΧΡΗΣΤΟΣ 
4. ΤΖΑΒΙΔΗ-ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΗ                          ΑΓΓΕΛΙΚΗ                                             ΑΝΤΩΝΙΟΣ


Υποψήφιοι Σύμβουλοι

ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΚΟΝΩΠΙΝΑΣ

1. ΚΑΨΟΓΙΩΡΓΟΣ                                              ΧΡΗΣΤΟΣ                                             ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2. ΡΑΠΤΗΣ                                                           ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ                                      ΣΠΥΡΙΔΩΝ
3. ΤΣΑΜΠΟΔΗΜΟΣ                                         ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ                             ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4. ΤΣΙΒΓΕΛΗ                                                        ΑΓΓΕΛΙΚΗ                                             ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

1. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ                                            ΑΝΔΡΕΑΣ                                            ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
2. ΓΟΥΡΟΥΝΑ-ΜΑΡΜΑΛΙΔΟΥ                       ΑΓΓΕΛΙΝΑ                                             ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3. ΤΟΛΗΣ                                                             ΛΑΜΠΡΟΣ                                        ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4. ΤΡΑΥΛΟΣΤΑΘΗΣ                                          ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                                       ΧΡΗΣΤΟΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΠΑΛΗΑΜΠΕΛΩΝ
1. ΔΟΣΗ–ΜΩΡΑΙΤΗ                                         ΘΕΟΔΩΡΑ                                           ΙΩΑΝΝΗΣ
2. ΛΥΤΡΑΣ                                                            ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                                    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3. ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ                                                 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                                          ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4. ΡΟΥΣΟΣ – ΜΠΕΚΕΡΤΖΗΣ                           ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                             ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

ΤΟΠΙΚΗΣ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΠΕΡΑΤΙΑΣ

1. ΒΡΑΚΑΤΣΕΛΗΣ                                              ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                                       ΘΩΜΑΣ
2. ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ                                             ΑΝΔΡΕΑΣ                                            ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ               
3. ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ                                                     ΘΩΜΑΣ                                       ΣΠΥΡΙΔΩΝ                                                  
4. ΦΟΥΚΑ–ΣΚΟΤΙΔΑ                                        ΙΩΑΝΝΑ                                               ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΛΑΓΙΑΣ

1. ΚΟΚΟΡΗΣ                                                       ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                                     ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2. ΜΠΟΥΡΔΑΡΑΣ                                              ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                                ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
3. ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ                                           ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                                  ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
4. ΣΠΑΝΟΥ-ΛΥΤΡΑ                                           ΧΡΙΣΤΙΝΑ                                             ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

    
Υποψήφιοι Σύμβουλοι

ΤΟΠΙΚΗΣ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΠΟΓΩΝΙΑΣ

1. ΚΑΠΟΤΗ-ΤΡΙΑΝΤΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗ             ΔΕΣΠΟΙΝΑ                                            ΙΩΑΝΝΗΣ
2. ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ                                             ΘΕΟΔΩΡΟΣ                                        ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3. ΣΤΑΧΤΙΑΡΗΣ                                                  ΛΕΩΝΙΔΑΣ                                          ΑΛΕΞΙΟΣ
4. ΧΑΜΖΑΣ                                                          ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ                                       ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι
ΤΟΠΙΚΗΣ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΡΥΦΟΥ

1. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ         ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                             ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ  
2. ΛΟΥΝΤΖΗ                ΓΕΩΡΓΙΑ                               ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ         
3. ΝΙΚΑΚΗΣ                  ΠΕΤΡΟΣ                                ΒΛΑΣΙΟΣ
4. ΠΑΥΛΟΥ                                                          ΙΩΑΝΝΗΣ                            ΘΕΟΔΩΡΟΣ